KONST / Litografier / Färglitografi 6205516
*
nr 620 5516
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Färglitografi , 2 st, Lennart Roupe (f. 1918), 40x25
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 januari 2010
kl 17:27:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/1 17:19:35
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Lennart Roupe
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Läs mer om Lennart Roupe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lennart roupe litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:16
*
Lennart Roupe
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Läs mer om Lennart Roupe
nr 620 5516
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Färglitografi , 2 st, Lennart Roupe (f. 1918), 40x25
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 januari 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/1 17:19:35 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Lennart Roupe
Lennart Roupe, svensk mÃ¥lare, tecknare och grafiker född 1918.Läs mer om Lennart Roupe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik lennart roupe litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:09 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:49 -
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:16